Firma

Firma HEG prowadzi swoją działalność na rynku polskim od ponad 20 lat.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w Hamburgu w 1992 r. jako HEG Hamburger Export Groβhandels GmbH. Lata ’90 okazały się bardzo dobrym okresem dla firmy HEG, która w krótkim czasie zaczęła się rozwijać. Od samego początku istnienia firmy, misją jej działania stało się służenie Klientom fachową obsługą w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. W 2002 r. powstała HEG z siedzibą w Szczecinie, działając od tej pory jako niezależny oddział prowadzący działalność na terenie Polski i Europy Wschodniej.
Od początku działalności firmy jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem znanych europejskich producentów maszyn i urządzeń do obróbki rur, profili i stali.

Oferta firmy HEG jest kierowana do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, jak również do Klientów indywidualnych. Podstawę szerokiego asortymentu naszych produktów stanowią:
- Obrotniki i manipulatory spawalnicze oraz urządzenia do profilowego ciecia rur KISTLER
- Próżniowe urządzenia podnośne AERO-LIFT
- Słupowysięgniki BODE
- Hydrauliczne prasy poziome STIERLI
- Walcarki do blach SERTOM
- Giętarki do rur i profili TRANSFLUID

Tak duży zakres oferowanych produktów umożliwia Nabywcom dokonanie właściwego wyboru maszyny bądź urządzenia, które spełni ich konkretne potrzeby i wymagania. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc w doborze rozwiązań technologicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb produkcyjnych danego zakładu oferując m.in. specjalistyczne linie produkcyjne dla przemysłu stoczniowego, hutniczego i konstrukcji stalowych.

W ciągu ponad 15 lat działalności firmy stworzyliśmy własną filozofię, której podstawową wartością stała się koncentracja na dobru Klienta, a co za tym idzie zdobycie jego zaufania, szacunku, a przede wszystkim lojalności. Aby tego dowieść cały czas prowadzimy badania nad doskonaleniem sprzedaży i kontrolę oferowanych Klientom produktów. Atutem sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń jest ich wysoka jakość, trwałość, funkcjonalność i niezawodność, zaś atutem pracowników firmy HEG jest ich doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i profesjonalizm.

Nasi inżynierowie posiadają wysokie kwalifikacje, które zdobyli w bezpośredniej współpracy z producentami dostarczanych maszyn i urządzeń, dlatego chętnie służą pomocą w doborze odpowiednich urządzeń i w rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych.

Szeroka lista referencyjna dowodzi satysfakcji Nabywców z oferowanych przez nas produktów. Ponadto dla zakupionych u nas maszyn zapewniamy wyspecjalizowany serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dzięki dobrze rozwiniętej organizacji sprzedaży zawsze oferujemy Klientowi produkt jakiego szuka i jaki w pełni spełni jego oczekiwania.

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy specjalnie dla nich stronę internetową: www.heg.pl, na której mogą szybko przeglądać cały oferowany przez firmę HEG zakres produktów.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij